Urban Luxury- Studio Living In San Telmo Num5044
Om van uw vakantie in Buenos Aires te genieten, verblijf in Urban Luxury- Studio Living In San Telmo Num5044 Buenos Aires, gelegen op 600 meter van de Kathedraal van Buenos Aires en op 17 minuten wandelen van Teatro Gran Rex. Dit stijlvolle appartement ligt vrij dicht bij het Plaza de Mayo en biedt een zwembad.
Dit appartement heeft een welgelegen locatie binnen 5 minuten wandelafstand van de Casa Rosada en op 5 minuten lopen van metrostation Plaza de Mayo. Urban Luxury- Studio Living In San Telmo Num5044 ligt in de Montserrat wijk van Buenos Aires.
Dit appartement biedt een kitchenette. De aanwezigheid van een eettafel zorgt voor een meer eetgemak. Urban Luxury- Studio Living In San Telmo Num5044 bevindt zich op een paar stappen verwijderd van Cena & Show Tango, het is een goede eetgelegenheid. Jorge Newbery ligt op afstand van 5 km van deze stijlvolle accommodatie in Buenos Aires en Belgrano y Balcarce busstation is op 300 meter afstand. In deze accommodatie worden een eettafel en kitchenette aan gasten aangeboden.
- Luchthavens
- Luchthaven Jorge Newbery Airfield10 km
- Treinstations
- Constitución railway station2 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van dit stijlvolle Urban Luxury- Studio Living In San Telmo Num5044.
Het Plaza de Mayo en de Casa Rosada behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van dit stijlvolle Urban Luxury- Studio Living In San Telmo Num5044. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Urban Luxury- Studio Living In San Telmo Num5044 in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Urban Luxury- Studio Living In San Telmo Num5044 naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in dit stijlvolle Urban Luxury- Studio Living In San Telmo Num5044?
Gasten van dit stijlvolle Urban Luxury- Studio Living In San Telmo Num5044 kunnen profiteren van openbare parkeergelegenheid die in de buurt is gelegen. - ❓
Heeft dit stijlvolle Urban Luxury- Studio Living In San Telmo Num5044 een eigen zwembad?
Dit stijlvolle Urban Luxury- Studio Living In San Telmo Num5044 heeft, natuurlijk, een zwembad.